Sanitární keramika

JIKA - LAUFEN CZ s. r. o.

Výrobce sanitární kearmiky a dodavatel kompletního vybavení koupelen.

www.jika.cz

LAUFEN CZ s. r. o.

LAUFEN je jeden z předních světových výrobců keramických produktů. V České republice působí KHO Laufen od roku 1991, kdy koupil akcie bývalé Jihočeské keramiky a.s. v Bechyni. V roce 1995 do svého portfolia přidal i Keramické závody Znojmo, a.s., nejstaršího výrobce sanitární keramiky na evropském kontinentu. Celosvětovou produkci švýcarské společnosti Laufen poté roku 1999 převzala španělská firma Roca. Laufen CZ s.r.o. prodává tři významné značky: Laufen, Roca a Jika.

www.laufen.com/cz

Ideal Standard s.r.o.

Český výrobce sanitární keramiky a dalšího sortimentu s dlouholetou tradicí.

www.idealstandard.cz

Alca PLAST, s.r.o.

Alca plast, s.r.o. patří mezi největší výrobce sanitární techniky – napouštěcích a vypouštěcích ventilů, vanových, vaničkových sifonů, plastových nádržek a předstěnových instalačních WC systémů, které se vyznačují vysokou kvalitou a přijatelnými cenami a na něž je poskytována prodloužená záruka.

www.alcaplast.cz

RAVAK a.s.

Výrobce sprchových koutů, akrylátových van, vaniček, hydromasážních van, umyvadel z litého materiálu a koupelnových radiátorů. V letošním roce získala vana EVOLUTION prestižní ocenění Design Centra ČR Vynikající výrobek roku 2006.

www.ravak.cz

RIHO CZ, a.s.

Výrobce a prodejce akrylátových van, masážních systémů. Nabízíme hydromasážní vany, sprchové vaničky, sprchové i vanové zástěny, parní kabiny, koupelnový nábytek.

www.riho.cz

TEiKO, spol. s r.o.

Vyrábíme vany, sprchové vaničky, umývadla, sprchové panely, masážní a parní boxy z tvrzeného akrylátu, sprchové a vanové zástěny z hliníkových profilů.

www.teiko.cz

Geberit, spol. s r.o.

Geberit je jedním z předních světových výrobců zdravotně technických instalací. Již více než 125 let vyrábí ucelené a vysoce funkční systémy jako jsou montážní prvky pro závěsná WC nebo potrubní rozvody. Technika Geberit se stará o bezchybný provoz sanitárních instalací v milionech domácností po celém světě. Vítejte i vy v náručí velké značky.

www.geberit.cz